• Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Bulut Atlası – Cloud Atlas izle – Tek Parça Türkçe Dublaj

20-04-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi (Oy Kullanılmamış!)
Loading...Loading...

Film Bilgileri
Bulut Atlası – Cloud Atlas izle – Tek Parça Türkçe Dublaj
13.932
Çeşitli mesleki gruplardan oluşan ve her birinin çok farklı trajedik öyküsü olan bir grup insan toplu halde bulut adası denilen yerde bir araya gelirler. Bu birliktelik adada çok farklı gizemli olayların başlamasına neden olur.   1850 yılında Pasifik Okyanusuna uzanıyoruz. Adam Ewing Yeni Zelanda'daki takım adalardan zorlu bir deniz yolculuğu yaparak Californiya’daki evine dönmeye çalışır. 1930'lu yıllarda Belçika'da yaşayan beş parasız ama yetenekli bir bestekar olan Robert Frobisher'ın elinde Adam Ewing'in günlüğü vardır. Luisa Rey ise Reagan yönetimindeki Amerika'da yaşayan isyankar ruhlu bir gazetecidir. Yayın evi sahibi Timothy Cavendish ise alıcaklılarından canını kurtarmaya çalışır. Kendisini var eden sisteme isyan eden android garson Sonmi yakın gelecekte Güney Kore'dedir. Zachry ise medeniyetin çöküşüne ve ilkel kabilelerin insanlığa hükmetmesine şahit olmak üzeredir... Alt başlığının da dediği gibi Bulut Atlası izle Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her Şey Birbiriyle Bağlantılı... Lana ve Andy Wachowski kardeşlerin Alman yönetmen Tom Tykwer ile ortaklaşa senaryosunu yazıp yönettikleri filmde Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Ben Whishaw, James D'Arcy, Doona Bae ve Susan Sarandon gibi her biri ayrı yıldız olan isimler yer alıyor. www.onlinefilmizleten.com sayesinde sizde bulut atlası tek part turkçe dublaj izle yebilirsiniz.      
Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Bulut Atlası – Cloud Atlas izle – Tek Parça Türkçe Dublaj "
 1. Erwin 25 Mayıs 2013, 12:50 -

  çok begendim hacılar :)

 2. ersin 07 Temmuz 2013, 06:03 -

  omrumde bu kadar güzel fılım ızlemedım harcanan bır paralar daha fazla olsa bence daha kalitelide cıkardı

 3. ersin 07 Temmuz 2013, 06:04 -

  cok begendım

 4. nur 08 Temmuz 2013, 01:48 -

  “İyilikle ve yaptığımız suçlarla geleceğimizi doğuruyoruz. İnsanlara gerçeği öğretmek için gerekirse ölmeliyiz.” Geçmişten geleceğe uzanan mükemmel bir film.
  Ben hayatımda böyle mükemmel bir film görmedim.

 5. mElda 26 Temmuz 2013, 16:52 -

  arkadaşlar berbat bişi ben hiç beğenmedim hiç güzel deil bence bakmayın boşuna zaman kaybı gavur filmi deilmi hiçbiri güz3el olmuyo gene ne varsa türk filmlerinde var


2013 © Onlinefilmizleten.com film izle | online film izle
porno –-> Film İzle