• Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Yüz Yüze – Face Off Türkçe Dublaj izle – Full HD Nicolas Cage Filmleri

12-04-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi (Oy Kullanılmamış!)
Loading...Loading...

Film Bilgileri
Yüz Yüze – Face Off Türkçe Dublaj izle – Full HD Nicolas Cage Filmleri
22.096
Türkiye’nin en saygın sinema sitesi beyazperde.com’a göre 2200 kişinin 8.6 ortalama puanını verdiği Yüz Yüze filmi Nicolas Cage ve John Travolta’nın en iyi filmleri arasına girmiş ve oraya saplanıp kalmıştır 16 senedir. İki ünlü oyuncuyu bir araya getiren yapım aksiyon, gerilim, bilim kurgu, macera gibi ilgi çekici konuları bünyesinde barındırıyor.145 bin kişinin de IMDB’de 7.3 puanı layık gördüğü film sizleri heyecan, adrenalin ve gerilim dolu dakikalar geçirmeye davet ediyor. Face Off filmi full hd izle me seçenekli olarak eklendi. Nicolas Cage'in Hayalet Sürücü 1Sihirbazın Çırağı, Kehanet gibi filmleri de birazdan sizler için paylaşılacak.   FBI ajanı Sean Archer (Travolta), gaddar bir terörist olan Castor Troy (Cage)’un Los Angeles’ta gizlediği ve kullanılırsa halka büyük zarar verebileceği biyolojik bir silahı bulmak ister. Sean, oğlunun ölümünden mesul tuttuğu bu acımasız teröristi yakalar ve onun suratını kendine naklettirerek örgütün içine sızmayı düşünür. Ama öldürdüğünü düşündüğü Troy ölmemiştir. Komadan çıkar ve FBI ajanı Archer’ın yüzünü kendisine naklettirip onun ailesinin içine sızar. Şimdi maceramız başlayacaktır. Archer mı yoksa Troy mu bu savaşı kazanacak? Bu heyecan verici sorunun cevabını bulmak için filmi izleyin ve şimdiye kadar neden Yüz Yüze filmini izlemediğinizi düşünüp pişman olun. Yüz Yüze Türkçe dublaj izle filminin güzel bir karesi   yuz-yuze-turkce-dublaj-izle   Bir gece vakti gerçekleşen operasyon sonrasında Castor’un yüzüne sahip olan Sean, azılı terörist ‘Castor Troy’ olarak hapishaneye girmiştir. Ancak hiçbir şey düşünüldüğü gibi gerçekleşmeyecektir.  Girdiği komadan bir anda çıkan azılı suçlu Castor, yüzünün alındığını farkeder ve o da FBI ajanının yüzünü kendisine naklettirerek karşı saldırıya geçer. Son günlerde Uğur Acar’a yapılan ameliyatla beraber gündemde olan yüz nakli operasyonlarının fikir babası bu filmdir diyebilir miyiz acaba?   Özet olarak; yüz naklıyle yaşamı berbat olan bir FBI ajanının yüzünü gerı almak için verdiği ugraşı, sadist teröristin onun yerıne gecerek hayatını çalması konusu üzerine kurulu, özgün bir senaryoya sahip bir film izleyeceğiz. OnlineFilmizleten.com sitesi Face Off filmini sunar.
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Yüz Yüze – Face Off Türkçe Dublaj izle – Full HD Nicolas Cage Filmleri "
 1. huseyin. 16 Nisan 2013, 09:08 -

  nicolas cage son yıllarda iyice kaliteli aksiyon filmleri çevirmeye başladı helal olsun. en sevdiğim amerikan aktör zaten.

 2. Roberta 07 Haziran 2013, 11:14 -

  ama merak ettiğim bir soru var beynimde onu size sorcağim şaka yaptıran eşlerden birisi bak bu sakaya dayan 2 saat para kazanacağiz deyip anlaşamazlar mı ? Bunun nasıl güzel buldunuz? Eve gelirken yolda anlaşmış olamazlar mı ?

 3. TUĞÇE 10 Ağustos 2013, 22:48 -

  güzel film beğendim

 4. duru cay 06 Eylül 2013, 07:31 -

  yüz yüze filmi kesinlikle izleyin


2013 © Onlinefilmizleten.com film izle | online film izle
porno –-> Film İzle